• הקשר בין הראיה לבין הסרת שיער בהבזקי אור ובלייזר

  מכשיר לייזר להסרת שיערכל מה שחשוב לדעת על הקשר בין הראיה לבין הסרת שיער בהבזקי אור ובלייזר.
  המון קוסמטיקאיות המפעילות מכשירי ipl (הבזקי אור) או לייזר, שואלות אותנו שוב ושוב על הנזק שעשוי להיגרם לעיניים ולראיה בעקבות החשיפה להבזקי האור.

  1.לגבי ה-ipl, טווח אורך הגל המופק ממנו נע בין 500-600 ננומטר ל1100-1200 ננומטר. אורך גל זה אינו גורם נזק לראיה, מכיוון שהבזק אור זה הוא פולי כרומטי (לא ממוקד) ולכן לא מצריך שימוש במשקפי מגן מיוחדות.

  2.לגבי הלייזר המצב הוא שונה: אורכי הגל של מכשירי הלייזר משתנים בהתאם לכל מכשיר ומכשיר, והנם נעים באורך גל 730. 808 .880. 1064. ננומטר. הבזק אור זה הוא מונו כרומטי (אורך גל בודד וממוקד), ועוצמתו עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לעין, הן לאופטיקה והן לרשתית העין, ועל כן מומלץ לגונן על העיניים
  במשקפי מגן מיוחדות.

  3.לידעתכן, חברת מד-אופ אסתטיק טכנולוגיה, בעלת הותק של שלושים שנה ביצור ישראלי טהור, דאגה לכן, לעיניכן, כמו גם ללקוחותיכן, בכל הקשור לבריאות העין, ויצרה פילטרים (מסננים) מיוחדים במכשירי ה IPL אשר בולמים לחלוטין אפשרות לכל נזק שעלול היה להיגרם לאופטיקת העין. בדיוק כשם חברתנו, שכן מד-אופ הנה נגזרת של מדיקל אופטיקל – זהו שמנו, וזוהי מומחיותנו. בריאות עינייך נמצאת בידיים הטובות והנאמנות ביותר.

  מכשיר להסרת שיער של מד-אופ

   


  Call Now Button דילוג לתוכן