• הצערת העור

  rejuvinasion

  טיפול ברג’ובניישן (הצערת העור) באמצעות הבזקי אור המופקים ממכשיר הדרמו פלש:

  על הטיפול:

  אורך הגל המופק ממכשיר הדרמו פלש לצורך הטיפול ברג’ובניישן הוא בין 630 ל1200- ננומטר. אורך גל זה מעלה ומשבח את רמות הקולגן והאלסטין של העור ואת מראה הצבע האחיד של הרקמה.

  הכנה לקראת הטיפול:

  יש לנקות היטב את עור הפנים לפני ההארה על מנת להכין אותו לטיפול (לדוגמא, ניקוי הפנים על ידי פילינג גרגרי רגיל). יחד עם זאת חל איסור מוחלט להשתמש בפילינג כימי כל שהוא בכדי לא לגרום לגירוי יתר של הרקמה לפני טיפול ההארה! לאחר ניקוי הפנים יש להרגיע את אזור לפחות 10 דקות על ידי שימוש בחומרים מרגיעים או קירור הפנים במטלית לחה. רצוי להרטיב את המטלית במים קרים שנוקו מראש על ידי הרתחה, כך נמנע חדירת בקטריות לרקמת המטופל החשופה. לאחר שרקמת הפנים רגועה יש להתחיל בהארה

  תהליך הטיפול:

  בטיפול באזור הפנים יש להבזיק כ-30 הבזקי אור ברמה בינונית ובמרחק של 3 ס”מ מהעור. לאחר הסדרה הראשונה של הבזקי האור יש לתת לעור מנוחה של כ5- דקות על מנת לתת לאזור להירגע. לאחר מכן חוזרים לסדרה שנייה של כ-30 הבזקים ברמת אנרגיה גבוהה, אחריה ניתן שוב מנוחה של כ5- דקות. בשלב השלישי יש להבזיק כ30- הבזקים ברמת אנרגיה נמוכה על מנת לסיים טיפול ראשון.

  כשמסיימים את שלושת סדרות ההארה, יש למרוח את פני המטופל בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוהה על מנת למנוע כתמי פיגמנטציה בעקבות חשיפה לשמש ורק לאחר מכן לשחררו. את הטיפול יש לבצע פעמיים בשבוע במשך תקופה של 5 שבועות או לחלופין פעם בשבוע למשך תקופה של 10 שבועות. לאחר סיום סדרות טיפולים אלו יש לבצע סדרת רענון קצרה אחת בכל שלושה חודשים. לחלופין ניתן לבצע סדרה גדולה אחת לאחר חודש ימים למראה צעיר יותר עבור נשים מבוגרות יותר, כגון נשים בגיל שלאחר המנופוזה (גיל המעבר).

  הצערת העור

   

  Call Now Button דילוג לתוכן