• טיפול בקופרוז

  couperose

  אתם רוצים לגרום לנימים להיעלם ולהשיב לעצמכם מראה חלק, אסתטי ונקי של העור?
  מד-אופ פיתחה שיטה המבוססת על טכנולוגיית RF המעניקה תוצאות מיידיות, כן כן, ממש כך, מגיעים לטיפול עם נימים ויוצאים בלעדיהם! וכל זאת ללא כאבים, ללא סימנים וללא תופעות לוואי, תוצאות נפלאות. אתם יוצאים עם חיוך ובטחון עצמי. הטיפול אינו פוגע בסדר יומך, ואתם ממשיכים בשגרת יומכם מיד בתום הטיפול.

  לפני שפיתחנו, חקרנו

  לא משנה הגיל, רובנו סובלים מנימים בפנים ו / או בחזה. על פי הרפואה המשלימה תופעה זו יכולה להיגרם על ידי חוסר ויטמינים, מינרלים, וחומצות אמינו, על ידי בעיות במערכת העיכול או במערכת הדם, כמו לחץ דם גבוה. גם סיבות נפשיות כמו מתח, לחץ וחרדה עשויות לגרום או להחמיר את תופעת הקופרוז ולגרום לנימים להתרחב.

  נימים אלו גורמים למראה אדמדם או אדום, בלתי אסתטי, מבגר ולא מחמיא ואף גורמים לחוסר ביטחון. תופעה זו, המכונה “קופרוז”, אינה מחלת עור ולא מושפעת מסוג העור, למרות שאנשים עם עור בהיר, עדין ודק נוטים לסבול ממנה יותר מאשר אנשים כהי עור. אצל נשים הקופרוז עשוי להופיע אף יותר בתום הריון ולידה. עובדה מעניינת נוספת היא כי הקופרוז נוטה לעבור בתורשה.

  מתן טיפול נכון, מיד עם הופעת הקופרוז, מונעת החמרה, עוצרת התפשטות הקופרוז ואף משפרת את המצב באופן דרמתי וללא הכר, כן כן, ממש כך!

  תוצאה מדהימה, מהירה ויעילה

  מד-אופ הבינה את הצורך לפתור את תופעת הקופרוז במיידי, ממש כאן ועכשיו, ולראות תוצאות מוכחות מיידיות, ופיתחה שיטה, המבוססת על דיאתרמיה, לטיפול בנימים באזור פלג הגוף העליון, כמו בפנים ובחזה. הטיפול מתבצע באמצעות טכנולוגיית RF 2.1 MHz, בתדר מסונן ומבודד הגורם להקרשת הנימים וכלי דם ללא הפרעות תדר לתוצאה אופטימלית עד לרגע סיום הטיפול.
  במילים אחרות, כאשר את/ה בוחר/ת בטיפול של מד-אופ – את/ה יודע/ת שאת/ה מגיע/ה עם נימים ונשאר/ת … ללא!

  לכל אחד סוג עור שונה, ולכן הטיפול מותאם אישית לכל לקוח לאחר האבחון. האבחנה תבטיח שתקבל את הטיפול אופטימלי ביותר עבורך, עם התוצאות המדהימות של מד-אופ. בשורה התחתונה: לפני שאתם מחליטים על טיפול נימים – ודאו שזה טיפול במכשיריה של מד-אופ.

  חוץ מתוצאות מדהימות, הטיפול הוא ללא כאבים ואינו מותיר סימנים על העור

   

  Call Now Button דילוג לתוכן