• מכשור קוסמטי מקצועי ישראלי כחול לבן

  זה הזמן לקנות כחול לבן: מד אופ – פרי פיתוח ישראלי, מקורי ומהימן

  מכשיר קוסמטי מקצועי כחול לבן

  מד אופ אסתטיק גאה בהיותה חברת ישראלית, 100% כחול לבן, מהמחקר, הפיתוח ועד לייצור. את ההבדל רואים ומרגישים באיכות ובאמינות המוצרים והשירות. כל הסיבות לקנות דווקא כחול לבן וטכנולוגיה מקורית ומהימנה, על פני חיקויים סינים.

   כל זה נמנע אם בוחרים באיכות ובאמינות – המכשור הקוסמטי של מד אופ אסתטיק כבר הוכיח את עצמו בשטח וצבר לו מוניטין מוכח לאורך למעלה מ-30 שנות פעילות, כולל פיתוחי טכנולוגיה ישראליים מקוריים שנולדו כאן, כמו שיטת ה-NCPL להסרת שיער ללא ג’ל וללא מגע. את המכלול הזה של חדשנות טכנולוגית, אמינות, בטיחות בלתי מתפשרת, איכות ואחריות אי אפשר להעתיק.

  אז מדוע חשוב לרכוש מוצר מד אופ מקורי, פרי פיתוח ישראלי, על פני חיקויים דומים מהמזרח הרחוק?

  עמידה בתנאי הרגולציה

  בישראל, באירופה ובארה”ב הרגולציה מחמירה, כדי להבטיח את בטיחותם של המטופלים. המכשור הקוסמטי של מד אופ, למשל, הינו מאושר משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) והמקבילה האירופאית, ה-CE. זאת בנוסף לתו איכות ISO.

  בסין לעומת זאת התחום אינו פועל בהתאמה לסטנדרטים הבינלאומיים – כלומר, אין לכם גב של אישור מחמיר ומוקפד של המוצר על ידי גופי הפיקוח והרגולציה הישראלים והבינלאומיים מאחורי המוצר שקניתם מהמזרח.

  בטיחות בלתי מתפשרת בטיפול בלייזר, בקרן אור וכו’ בבני אדם

  מה שעובד כשמנסים לחסוך בקישוטים לסוכה על ידי קנייה מאתרים סיניים לא יכול לעבוד כשבונים על ציוד קוסמטי המשתמש בקרינה ובטכנולוגיה מתקדמת, הנועד לשימוש על בני אדם. מכשיר הסרת שיער בלייזר, למשל, ללא פיקוח, ללא תנאי רגולציה קפדניים, ללא תווי תקן וללא גב, מוניטין ואחריות מאחוריו, יכול להוות סכנה של ממש. שימוש במכשירים שאינם בטיחותיים יכול לסגור לכם את העסק ולתת מכה אנושה לשמכם הטוב, והכי חשוב: עלול לסכן בני אדם.

  קבלת שירות, מענה ואחריות

  מכשור קוסמטי שהוזמן בדואר מאי שם מהמזרח מגיע ללא כתובת שעומדת מאחוריו כשתהליך הרכישה הסתיים. אם יש לכם שאלות, בעיות, צורך בתיקון, חוסר של חלק או רצון להזמין ידית נוספת למכשיר קיים, אין לכם אל מי לפנות. למכשירים רבים מהמזרח גם אין אחריות יצרן, או שהיא אינה תקפה בישראל. כמו כן, אין אפשרות לבדוק את תקינות המכשיר או לכייל אותו אחת לשנה שנתיים באופן קבוע או כשעולה החשש כי משהו השתבש בו.

  ביטוח חבות המוצר וחבות מקצועית:

  כאשר רוכשים מכשור שיוצר במפעל מוכר העומד הן בתקן האיזו 13485 והן בתקנים מחמירים נוספים אזי למפעל עצמו יש ביטוח חבות המוצר בנוסף לביטוח חבות מקצועית. ביטוחים אלו מכסים כל פגיעה גופנית אפשרית העשויה חלילה להיגרם מהמכשיר. כאשר המפעל המייצר אינו מוכר לגופים אלו, ואינו עומד בתקנים כמו האיזו 13485 אזי חברות הביטוח אינן מוכנות לבטח את המפעל בחבות המוצר ובחבות מקצועית. וכך יוצא שאמנם את משלמת ממיטב כספך ביטוח פרטי של חבות מקצועית, אך ידוע לנו כי בעת שאנו נזקקים לביטוח זה יותר מכל, הם ישר בודקים את הכיסויים בדקויות, או אז מתבהר כי ביטוח זה אינו מכסה את המכשיר עמו את עובדת אם אינו יוצר במפעל מוכר כאמור.

  המרחק מהיצרן

  המרחק מהיצרן לא מתבטא רק בקושי להשגת מענה ושירות: חבילות בדואר עלולות להתעכב ולהיעלם ולעלות לכם בהמתנה בלתי סבירה, בעיתות חירום, מגיפות (כמו קורונה למשל) ומשבר אין עם מי לדבר, ואין אפשרות לקבל תיקון מהיר ועזרה מיידית בארץ, מה שעלול לפגוע ביכולתכם לספק שירות ללקוחותיכם, וכך ליצור פגיעה בהכנסותיכם ובפעילותיכם. כשהיצרן בישראל, אתם יכולים פשוט להרים טלפון – יש למוצר גב, אחריות וכתובת מוכרת.

  כל זאת כמובן בנוסף למחיר האקולוגי של הזמנה מהצד השני של היבשת.

  תמיכה במוצר כחול לבן, פרי פיתוח ישראלי

  רכישת מוצרים כחול-לבן הינה פטריוטית. היא תורמת לכלכלה המקומית ולפיתוח התעשייה בישראל, מעודדת את התוצרת המקומית ויוצרת מקומות עבודה נוספים. הרווחים נשארים בבית: המיסוי, השכר לעובדים וכו’, והם מפרנסים משפחות ישראליות, ומספקים מימון להשקעה בחינוך, בבריאות ובשאר תחומי החיים . בכך אנו תורמים לחיזוק הכלכלה הישראלית, ומזרזים הקלות במיסוי וחיזוק השקל לעומת מטבעות זרים. 

  האם אתם יודעים איך המוצר יוצר ומה תנאי העובדים?

  בחירה במוצרים כחול-לבן, עם רגולציה על הייצור ועל תנאי העבודה, מקדמת עולם שוויוני יותר לעומת רכישה ממקור עלום במזרח – שם לעתים אין פיקוח על תנאי העבודה, על גיל מינימום של העובדים, על שכר הוגן, על הגבלת שעות העבודה וכן הלאה. האם אתם יודעים לאן הכסף שלכם הולך ומהו המחיר של המוצר עבור מי שמייצר אותו בפועל?

   

  מד אופ: חוד החנית של הטכנולוגיה בתחום הקוסמטי, פרי פיתוח וייצור ישראלי, כחול-לבן.

  תמיד לשירותכם, באחריות. למידע נוסף ולהזמנות: 09-7493161


  Call Now Button דילוג לתוכן