• מכשיר לטיפולי אנטי אייג’ינג – B YOUNG PRO

   

  קטן, עוצמתי ומהפכני מבית מד-אופ.
  10 שנות אחריות

   

  במאבק הנצחי על מראה צעיר ורענן, הטכנולוגיה הדיגיטלית תמיד מגיעה עם פתרונות חדשים ומתקדמים. בתחום האסתטיקה וטיפוח העור, חברת “MED-OP Aesthetic” מביאה לשוק מכשיר חדשני המבטיח להפוך את תהליך הטיפוח לפשוט ויעיל יותר מתמיד. מדובר במכשיר דיגיטלי קומפקטי, המיועד לביצוע טיפולי אנטי-אייג’ינג מתקדמים, והוא מצויד בשני ידיות המספקות פתרונות שונים לטיפול בעור.

   

  המכשיר מגיע עם שתי ידיות: ידית עם טכנולוגיית אולטרסאונד וידית עם טכנולוגיית גלי רדיו. הידית בטכנולוגיית האולטרסאונד עוברת על עור הפנים באופן עדין ויעיל, מספקת לעור טיפול אנטי-אייג’ינג מתקדם ומזרזת את ייצור הקולגן והשבחת האלסטין בעור. הטכנולוגיה של האולטרסאונד עוזרת להעלמת קמטים וקמטוטים, משפרת את מראה העור ומעניקה לו מרקם אחיד, חלק וצעיר.

   

  בנוסף, הידית בטכנולוגיית גלי הרדיו מספקת פתרון מתקדם להסרת קופרוז ו סרחי עור ויבלות וירליות מכל הסוגים. בשילוב של לייזר בעוצמות נמוכות לאיחוי תוך כדי טיפול. מאפשרת לקבל עור חלק וזוהר. הטכנולוגיה של גלי הרדיו מועברת באופן ממוקד לשכבות התת-עוריות, מסייעת לטפל בשכבת העמוקות של הרקמה ומספקת תוצאות מרשימות גם בתחום הפיגמנטציה והכתמים.

  המכשיר הוא תוצר ישראלי מבית חברת “MED-OP Aesthetic“, חברה יציבה ונאמנה בתעשיית האסתטיקה קרוב ל 40 שנה. החברה מתמחה בפיתוח וייצור של מכשירי טיפוח וקוסמטיקה מתקדמים, והיא ידועה במוצריה האיכותיים והחדשניים.

   

   

   

  המכשיר מיועד לשימוש במגוון רחב של טיפולים עוריים, כולל טיפול בקמטים ובקמטוטים, הסרת כתמי עור ופיגמנטציה, ושיפור מרקם העור. שימוש במכשיר הוא פשוט ונוח, וניתן לבצע אותו במרפאת יופי תחת הדרכה מקצועית. 

   

  בזכות הייצור הישראלי והמחקר המתקדם, המכשיר של “MED-OP Aesthetic” מבטיח תוצאות מרשימות ומקצועיות. הוא מיועד לכל מי שמחפש פתרון יעיל ונוח למאבק בסימני הזדקנות ולשיפור מראה העור.

   

  Call Now Button דילוג לתוכן