• מכשיר לעיצוב ומיצוק הגוף והפנים- מכשיר RF

  מכשיר טווינלייט RF

  מכשיר הטווינלייט RF  – הוא מכשיר אנטי אייג’ינג, שפועל בטכנולוגיית גלי רדיו.
  גלי הרדיו מעודדים ייצור תאי קולגן ומשפרים את האלסטין ע”י הרס התאים שהזדקנו.
  בעזרת מכשיר ה RF בטכנולוגיה המתקדמת אנו יוצרים חום אופטימלי מתחת לרקמה ובעצם גורמים לגוף המרצה על מנת להאיץ את הפעילות הטבעית שלו ולייצר תאי רקמה ותאי שריר חדשים.

  כולנו רודפים אחרי אידאל היופי, רוצים לשתות ממעיין הנעורים ולהנות ממראה צעיר, בריא ורענן גם בבגרותנו אבל חשוב להבין, הגוף שלנו נמצא בתהליך התבגרות והזדקנות מרגע הלידה. ככל שהשנים חולפות הזמן נותן את אותותיו, ובגופנו מופיעים סימני גיל, קמטים, סימני מתיחה וסימני צלוליט באזורים שונים, המושפעים אחרת מגוף לגוף, מבחינה הורמונלית, נזקי עישון, הריונות, דיאטות, אורח חיים, תזונה, עדות וכיוצא בזה.

  אז מהי בעצם מטרת המכשיר RF

  הצערת העור ללא החדרת רעלנים לגוף, התפחת / ריכוך העומק של קמטי גיל- (לא קמטי הבעה), הרמת הטונוס, עיסוי לימפטי, מיצוק, העלמת סימני מתיחה, העלמת סימני צלוליט, הצרת היקפים, המסת שומנים רכים, המרצת הדם וחיזוקו והכל בעת ובעונה אחת.

  המכשיר מגיע עם שתי ידיות, ידית הטווינלייט וידית המונופולר.

  קחי לך החלטה, החלטה שתוביל אותך במעלה ההצלחה. הוספה של טכנולוגיה חדשה למכון שתהפוך את לקוחותיך למאושרות ולך מקור הכנסה משמעותי ביותר. טיפולים לעיצוב ומיצוק הפנים והגוף בשימוש בטכנולוגית גלי רדיו (R.F ) מכשיר הטווינלייט RF מוכיח את עצמו כמכשיר האידאלי לטיפולים מהירים ואיכותיים ביותר. המכשיר והטכנולוגיה המיוחדים שהם כלי העזר העיקרי לטיפולים, בארץ ובעולם.

  את טיפולי הRF מבצעים על ידי שתי ידיות, ידית מונופולר לטיפולי גוף וידית הטווינלייט שהיא בשיטת הביפולר עם מקורות אור ליניאריים ולייזר רך. חידוש ומיצוק העור הם המובילים בטיפול בגלי רדיו כשהתוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון.
  טיפולים בנגעי עור וקופרוז נעשים בשיטת הטרמוליזה עם מחט אשר משמשת גם להשלמת הסרת שיער לגוונים בהירים.

  בשימוש במכשיר הטווינלייט RF את יכולה לצמוח בכל מקום בו את מטפלת. הרחבת מגוון הטיפולים ומתן תוצאות מקצועיות עם הכנסה מתאימה יתכנו עם השימוש בקדמה טכנולוגית קומפקטית וקלת משקל.

  מעלות ויתרונות מכשיר RF :

  • נייד, קל ונוח להפעלה.

  • מסך תצוגה נוח ופשוט להפעלה .

  • שתי ידיות לטיפולי גוף וידית לטיפול בפנים משולבת בלייזר רך.

  • נוח וקל להפעלה, התוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשון.

  • סיפוק רב, הן המטופלות והן המטפלות מביעות שביעות רצון מהתוצאות והשימוש במכשיר הטווינלייט RF .

  גם דגם זה מופיע בקטלוג המוצרים מתוצרת ישראל אתר קונים כחול לבן

   

   

   מעוניינים לשמוע עוד ? חייגו אלינו ל 09-7493161
  או מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר
  Quotation לקבלת הצעת מחיר

   

   

  Call Now Button דילוג לתוכן