• טיפולי RF

  טיפולי RF

  טיפול ב-RF – מונופולר ו-B-פולר

  על הטיפול:

  הטיפול בטכנולוגית ה-RF מחולק לכמה אזורים על פני הגוף:

  א. אזור הפנים – כולל המצח והצוואר
  ב. אזור החזה עד המותניים
  ג. גב היד והזרועות
  ד. בטן תחתונה + ירכיים
  ה.טיפול לחיזוק העכוז
  ו. טיפול להאצת פעולת הלימפה

  הכנה לקראת הטיפול:

  בכל סוגי הטיפול על המטופל לשתות בין 4-5 כוסות מים לכל הפחות לפני תחילת התהליך, על מנת לרכך את רקמת העור.

  א.טיפול ב- RF אזור הפנים

  הכנה לקראת הטיפול:

  • על המטופל לשתות בין 4-5 כוסות מים לכל הפחות לפני תחילת התהליך, על מנת לרכך את רקמת העור
  • יש לנקות את עור הפנים מהמצח ועד עצם הבריח
  תהליך הטיפול: לאחר ניקוי הפנים יש למרוח שכבה קטנה ודקה של שמן גליצרין (מומלץ). רצוי למרוח את השמן באזור שבו נעשה הטיפול. לדוגמא: מורחים שכבה דקה על חצי הפנים הימני ומעבירים בתנועות ארוכות את ידית הטווין לייט על רמת חום נמוכה. התנועות הארוכות מתבצעות מעצם העין עד עצם הסנטר וממשיכים בתנועה אורכית מעצם הסנטר כלפי מטה לעצם הבריח, הדגשה: מדובר אך ורק על צידם הימיני של הפנים. זמן הטיפול לחצי הפנים יארך לא יותר מ4- דקות. לאחר שהסתיים התהליך בצידם הימני של הפנים עוברים לצד שמאל וחוזרים על הטיפול כפי שבוצע בחלק הימני. לאחר השלמת הטיפול בפנים עוברים לטיפול במצח. את המצח אנו מחלקים לשני חלקים, ימין ושמאל (מבין הגבות ימינה ומבין הגבות שמאלה). העבודה נעשית בתנועות אורכיות לשני צדי המצח. לאחר הטיפול יש להרגיע את כל האזור בעיסוי קל ובעזרת חומרים המצננים את הרקמה. כבר בטיפול הראשון יחושו המטופלים בשינוי משמעותי במראה ובהרגשה.

  טיפול RF - קווים מנחים

   

  ב. טיפול ב- RF אזור החזה עד המותניים

  על הטיפול:

  הטיפול נעשה באזור החזה, כלומר מעצם הבריח עד לקו המותניים העליונות. הטיפול באזור כולל עיסוי לימפטי, המאיץ את פעילות הלימפה במהלך הטיפול כולו, כך שתוך כדי הטיפול המטופל מטיל שתן רב ובכך מסלק רעלים מהגוף. בנוסף לכך הטיפול באזור זה מפרק תאי שומן, הנפלטים בהטלת השתן, כך שתוך כדי הטיפול המטופל עשוי לאבד נוזלים ושומנים רכים בכמות שנעה בין ליטר לשניים.ה-RF גורם לחידוש תאי רקמה, חידוש תאי שריר, חידוש קולגן והשבחת האלסטין של הרקמות.
  הכנה לקראת הטיפול:
  • על המטופל לשתות בין 4-5 כוסות מים לכל הפחות לפני תחילת התהליך, על מנת לרכך את רקמת העור
  • יש לנקות את אזור הטיפול, בדרך כלל באמצעות מי פנים עם אחוז אלכוהול נמוך

  תהליך הטיפול:

  בחלק זה של הגוף ניתן להעביר את הידיות בתנועות סיבוביות (ולא אורכיות)יש למרוח שמן גליצרין בשכבה דקה מאוד על מנת ליצור מגע יציב

  הערות:

  • אין להשתמש ב- RF ללא מריחת שמן על אזורי הטיפול

  ג.טיפול ב- RF באזור גב היד והזרועות

  כשמטפלים בגב היד והזרוע מומלץ לעשות ניקוי עמוק בעזרת פילינג על מנת לחשוף את שכבת הקרנית המתה.בטיפול יש להפריד בין גב היד לזרוע.משך זמן הטיפול בגב היד הוא בין דקה לדקה וחצי.בטיפול בגב היד כמו גם בזרוע מניעים את הידיות בתנועה אורכית ואיטית . גם בגב היד וגם בזרוע מומלץ למרוח שמן גליצרין בכמות קצת יותר נדיבה מזו של הפנים והגוף בגלל יובש הרקמה. ה-RF יכול במקרה הנ”ל לטפל גם בבעיית מפרקים אשר בגב היד ובמפרקי הזרוע כמו במרפק וכו’. תוצאות מצוינות בבעיית המפרקים ניתן לראות לאחר כ- 3 טיפולים בתוך סידרה של 5-6 טיפולים. מומלץ מאוד לגלח את אזורי הטיפול לפני הטיפול בכדי למנוע את תחושת הצריבה בעור מחימום השערה.

  ד. טיפול ב- RF בטן תחתונה + ירכיים

  על הטיפול:

  הטיפול בבטן התחתונה הוא טיפול פשוט ויעיל. הטיפול באזור זה קצת יותר ארוך מאזורים אחרים בגלל עובי הרקמה ולכן לוקח לחום קצת יותר זמן לחדור פנימה ולבצע המסת שומנים רכים אשר מצטברים באזור זה. הטיפול הנ”ל מפרק ממיס שומנים ומטפל גם בעיסוי לימפטי לכן מומלץ בחום לשתות הרבה מים לפני הטיפול כדי שהרקמה תתרכך ואז ניקוז הנוזלים והשומנים יוצא בקלות וביעילות.

  הכנה לקראת הטיפול:

  • על המטופל לשתות בין 4-5 כוסות מים לכל הפחות לפני תחילת התהליך
  • יש לנקות את אזור הטיפול בעזרת פילינג גרגרי פשוט על מנת לטשטש סימני לידה וסימנים אחרים על הבטן

  תהליך הטיפול:

  הטיפול מתבצע בתנועות סיבוביות, כ 6-7 דקות בכל אזור את הטיפול הנ”ל יש לבצע בתדירות של פעמיים בשבוע במשך 4 שבועות, קרי 8 טיפולים בסה”כ בסיום הטיפול בבטן עוברים לטפל בצד החיצוני של הירכיים ולאחר מכן לצידם הפנימי הקרוב למפשעות. גם באזור זה מטפלים בתנועה סיבובית. זמן הטיפול הוא 8-10 דקות לשתי הירכיים יחדיו.

  ה. טיפול לחיזוק העכוז

  הכנה לקראת הטיפול:

  • על המטופל לשתות בין 4-5 כוסות מים לכל הפחות לפני תחילת התהליך

  תהליך הטיפול:

  הטיפול בעכוז מתבצע בתנועות סיבוביות איטיות. יש למרוח שמן גליצרין בשכבה דקה מאוד על מנת ליצור מגע יציב, זמן הטיפול בעכוז הוא 6-8 דקות פעמיים בשבוע במשך 5 שבועות.

  ו. ניקוז לימפטי

  • ראוי לציין – כל הטיפולים ב RF בכל חלקי הגוף, מבצעים עיסוי לימפטי וניקוז רעלים מהגוף.כתוצאה מכך מקבלים צבע אחיד ברקמה, חידוש תאי רקמה ותאי שריר.

  מכשירי הטיפול

  ידית טווין לייט: ידית הטווין לייט מורכבת משתי אלקטרודות, שלוש דיודות לייזר ואור לינארי המטפל ברקמה החיצונית
  אלו המכשירים התומכים בטכנולוגית ה RF:

  מכשיר לטיפולי RF
  מכשיר לטיפולי RF משולב טכנולוגיות להסרת שיער

  שימוש בידית הטווין לייט:

  טיפול בצלקות:

  בידית הטווין לייט במגע של 2 האלקטרודות ברקמה נסגר מעגל אשר יוצר חום החודר לעומק תוך הרקמה, כתוצאה מכך נוצרת המרצה וחידוש תאי רקמה ושריר. טיפול זה בא לידי ביטוי ברקמות הפנים, הצוואר, הזרועות וגב היד שהן בדר”כ רקמות דקות. חשוב מאד להקפיד שהרקמה באזורי הטיפול תהינה שמנוניות במידת הסביר על מנת ליצור מגע רציף. חשוב מאד גם להקפיד על תנועה מתמדת של האלקטרודות ושתהינה כל זמן הטיפול במגע על מנת לא לנתק מעגל סגור.

  ידית המונו פולר:

  ידית המונו פולר בנויה מאלקטרודה מרכזית אחת. להבדיל מידית הטווין לייט החום בידית זו חודר עמוק יותר ונפרס בשטח קטן יותר. לכן ידית זו מתאימה לטיפול באזורים עבים ומשמשת לטיפול בהמסת שומנים קשים וצלוליט. חשוב מאוד להקפיד על כך שבעת השימוש הידית תהיה בתנועה מתמדת ואחידה.

   

  Call Now Button דילוג לתוכן