• להגדיל את סל הכלים שלך – להגדיל את סל השירותים ללקוחות!

   

  מכשיר RF

  אל תתפתו להציע הרים וגבעות, אל תתפתו ללכת שבי אחרי כל טרנד שמגיע במהירות מהמזרח הרחוק וחולף אפילו מהר יותר. לאורך השנים לקוחות באו והלכו בגלל שני דברים עיקריים – השירות והמקצועיות שהוצעו להן. במד אופ פיתחנו מכשיר שעונה על הציפיות הגבוהות של הלקוחות ולכם כבעלי עסק את הכלים המקצועיים לעמוד בהם.

  באמצעות מכשיר RF ניתן להחזיר את הזמן לאחור

  בעלי עסקים בתחום המתיימרים להיות מקצועיים ומקצוענים, מבטיחים את ההבטחה הזו המקנה להם לקוחות רבים בזמן קצר ולמספר מועט של טיפולים. מדוע? כי הם לא יכולים לעמוד בהבטחה הזו ובמהרה מאבדים את מעגל הלקוחות שצברו. הלקוחות בשוק הקוסמטיקה והיופי, הם ובעיקר הן, לקוחות מודעות, עדכניות ודורשות בדיוק את מה שמתאים להן אישית. תוסיפו לזה את טרנד הבריאות העולמי שצובר תאוצה משנה לשנה והתוצאה היא – קושי לרצות לקוחות והתמודדות מתמדת עם ההשפעות השונות של התבגרות וזקנה אצל הלקוחות.

   מה אנחנו מציעים?

  תכירו את מכשיר הטווינלייט RF – שלנו במד אופ – פיתוח ישראלי כחול לבן! מכשיר אנטיאייג’ינג הפועל בטכנולוגיית גלי רדיו (RF) בעוצמה גבוהה ללא החדרת רעלנים לגוף או שימוש במכשור פולשני לעור! מכשיר הטווינלייט RF פועל כך שהוא מחמם את האזור שמתחת לרקמות העור. המכשיר מגיע עם שתי ידיות לטיפולי גוף ולטיפולי פנים בשילוב לייזר נמוך עוצמה באורך גל של 675 ננומטר.

  במילים אחרות המכשיר “עוזר” לגוף להיראות טוב יותר על ידי האצת ייצור חלבונים חיוניים המדלדלים בכמותם עם השנים – קולוגן ואלסטין. החימום בעזרת גלי ה- RF מעודד את הגוף לייצר את הקולוגן הנדרש למיצוק העור, בנוסף גורם לאלסטין לשפר את גמישותו במקום המחומם ע”י הרס תאים שהזדקנו.

   

  יתרונות השימוש במכשיר RF  (טווינלייט)  :

  • קל לתפעול
  • מסך תצוגה פשוט ונוח
  • מכשיר שקל לנייד אותו
  • מבצע סדרה של פעולות בעת ובעונה אחת
   

  מכשיר RF – להיות עם הפנים קדימה!

  בשוק רווי ותחרותי כמו שוק הקוסמטיקה והביוטי בישראל, השימוש בטכנולוגיה חדשנית המציגה ללקוחות תוצאות מידיות, יוצרת עבור העסק את הבידול הנדרש. קחו את החדשנות והפכו אותה לשירות מעולה, מהיר, ובייחוד כזה המסוגל לספק תוצאות שאחרים ובעיקר אחרות יוכלו לראות מיד, כאן ועכשיו, כך אתם כבעלי עסק מרוויחים לקוח נאמן שהוא גם שגריר המכירות שלכם.

  הגדילו את סל השירותים שאתם מציעים, הגדילו את הידע המקצועי שלכם ובעיקר תנו לטכנולוגיה המתקדמת להיות הערך המוסף של העסק, התקשרו עכשיו לפרטים נוספים על מכשיר ה RF טווינלייט שלנו.


  Call Now Button דילוג לתוכן