• מכשיר לטיפול באקנה ע”י הבזקי אור

  חצ’קון, אויב גדול? בואו נביס אותו יחד!

  הם מופיעים בגיל ההתבגרות, לפעמים קצת קודם. הם עקשנים, הם מתפשטים, והם גורמים לנו להרגיש ממש רע עם עצמנו. קוראים להם חצ’קונים או בשמם הרשמי – “אקנה”.

  אז קודם כל, מה זה בכלל אקנה?

  אקנה (בעברית: פצעי בגרות) היא מחלת עור שכיחה – בעיקר בקרב מתבגרים – אך שכיחותה עולה גם בקרב נשים וגברים צעירים. נגעי האקנה מתפתחים סביב זקיקי השיער עקב שילוב של גורמים: קילוף לא תקין של תאי האפיתל (תאי העור החיצוניים) המזדקנים, עלייה ביצירת החֵלֶב בבלוטות החלב וזיהום שיוצר חיידק שנקרא Propionobacterium acnes.

  נגעי אקנה יכולים להיות לא דלקתיים ודלקתיים. פצעון בודד לא דלקתי של אקנה נקרא קומדון. בכל קומדון יש מצבור של חֵלֶב, והוא יכול להופיע בשתי צורות: בעל ראש שחור או בעל ראש לבן. הראש השחור מעיד על כך שהקומדון פתוח ונחשף לחמצן (הראש השחור הוא תוצאה של חמצון). הראש הלבן מעיד שהקומדון סגור ולא נחשף לחמצן. כאשר בקומדון מתפתח גם זיהום חיידקי, הוא עלול להפוך למודלק. חומרת התסמינים משתנה מחולה לחולה ונעה בין מופעים בודדים לבין מספר רב של נגעים דלקתיים עמוקים שמכסים שטחי עור נרחבים. במקרה של אקנה קשה קיימת סכנה של היווצרות צלקות או של שינויי צבע שאינם חולפים גם לאחר החלמת הנגעים עצמם.

  ולא רק בפנים

  תופעת אקנה יכולה להופיע באזור הפנים, אך גם עשויה להיות עקשנית בגב העליון, בחזה, ואף בכתפיים. וזה לא נעים בכלל.

  ולא רק בגיל ההתבגרות

  פצעי ההתבגרות זה שם מאוד מבלבל, משום שלרוב האנשים הם אמנם מתחילים להופיע על הפנים, בעיקר באיזור ה-T (מצח, אף וסנטר), אשר ידוע בהיותו שמנוני יותר משאר אזורי הפנים. אך ישנם לא מעט אנשים שממשיכים לסבול מאותם חצ’קונים עקשנים בגילאים מאוחרים יותר. בצבא, באוניברסיטה. אפילו ביום החתונה הם מעיזים להופיע!

  לפעמים הם קופצים לביקורים לפני המחזור החודשי אצל נשים, או במהלכו, אחרי ותוך כדי הריונות ועוד מועדים בהם המפלס ההורמונלי משתנה.

  תתפלאו, אבל אפשר לשים להם קץ ולא צריך להסתפק ב”טוב נו, אני במחזור זה יעבור” או להמתין עד הגל הבא.

  איפה חברת מד אופ אסתטיק נכנסת לתמונה?

  אנחנו כאן כדי להציע לכם פתרונות. כדי לייצר תוצאות. חברת מד אופ אסתטיק מציעה טכנולוגיה לטיפול באקנה באמצעות הבזקי אור כחול לחיסול חיידק ה-propionibacterium acne, אותו חיידק האחראי לתופעה המרגיזה והעקשנית הזאת שלפעמים ממשיכה שנים רבות “לככב” לנו על הפנים.

  טיפולים יעילים אלה, פרי פיתוח של חברת מד אופ אסתטיק, מבוססים על אנרגיית אור ומחסלים ישירות את החיידקים מחוללי התופעה.

  מהו מהלך הטיפול?

  לפני הטיפול חלקי העור הנגועים עוברים תהליך של ניקוי עמוק. כמו כן הפצעים הקיימים מנוקזים והעור מחוטא ועובר רגיעה. לאחר מכן מתחילים בסדרה של הבזקי אור בעוצמות משתנות, בהתאם לרמת האקנה ולסוגי העור. אנחנו נתאים לכם את הטיפול המדויק ביותר כדי להשיג- א’ תוצאות מוצלחות בזמן קצר ו-ב’ ולא פחות חשוב, לשמור לכם על העור רענן ומלא חיים תוך כדי ואחרי התהליך הטיפולי אצלנו.

  אז כמה זמן זה נמשך, הטיפול הזה?

  ובכן, זה תלוי בתהליך התפרצות התופעה. האם היא בדיוק התחילה, האם היא בשיאה ונחשבת לאקנה מתקדמת או רק אקנה פעילה. הטיפול נע בדרך כלל בין 5 שבועות עד 10 שבועות. תלוי כמובן ברמת האקנה ובסוג העור. במהלך התהליך עצמו המומחים שלנו בודקים את התגובות ולפי זה מתאימים המשך טיפול מתאים לכל פציינט.

  יש לציין שהטיפול שמציעה מד-אופ אסתטיק איננו משפיע על כל רקמות העור בגוף כמו פתרונות תרופתיים אחרים. הוא לא משפיע על מערכת הדם ואיננו מגיע אל הכבד של המטופל. מדובר בטיפול קוסמטי לכל דבר בעל יעילות מדהימה ותוצאות נראות לעין מהר מאוד עם תחילת הטיפול.

  מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר:

   ☎  09-7493161 | מד-אופ אסתטיק Med-Op Aesthetic לשירותכם

  מד אופ אסתטיק – מייצרים יופי. של תוצאות!


  Call Now Button