• B Young / בי יאנג מכשיר אנטי אייג’ינג מתקדם

  סימן שאתה צעיר מחדש: B Young – מכשיר אנטי אייג’ינג מתקדם

  מכשיר אנטי אייגינג - בי יאנג B-young

  מכשיר האנטי אייג’ינג B Young של מד אופ לקוסמטיקאיות ולמכוני יופי מצדיק את שמו: הוא מחזיר את הזמן לאחור באמצעות טכנולוגיית RF, ללא הזרקות, ללא כאב וללא הליכים פולשניים. לא רק עור הפנים נהנה מיתרונותיו – בי יאנג מטפל גם בהצערת גב כף היד, בעיבוי שפתיים, הרמת עפעפיים, בטיפול בנגעי עור, ובאנטי אייג’ינג לאזור המחשוף והצוואר. הטיפולים מלווים בלייזר בעוצמה נמוכה באורך גל של 675 ננומטר התורם אף הוא להליך ההמרצה, ותורם אף הוא ליעילות ולטיב הטיפול.

  מכוני יופי וקוסמטיקאים רבים מתפרנסים מהצעת טיפולים שנועדו להשיב את הזמן לאחור – להחזיר למטופל או למטופלת את המראה הצעיר ואת הזוהר לפנים, להחליק קמטים, ללחום בשינויי הזמן. הסוד לקהל לקוחות גדול יותר הוא בהצעת מגוון טיפולי אנטי אייג’ינג המשלימים זה את זה, כמו גם טיפולים בלתי פולשניים עבור לקוחות שרוצים גם הם ליהנות ממראה צעיר יותר אך חוששים או מסרבים לעשות את הצעד לעבר זריקות וניתוחים.

  טכנולוגיית ה-RF המתקדמת של מכשיר האנטי אייג’ינג B Young היא בדיוק הדרך לעשות זאת:

  מגוון טיפולים בתחום במכשיר אחד, קל, נוח לתפעול, בטיחותי וחדיש, המספק תוצאות מרשימות ללא הליכים פולשניים, כאבים ותופעות לוואי.

  • אנטי אייג’ינג, כולל טיפול פרטני לכל קמט בידית מיוחדת, ידית הרינקלס
  • טיפולי הצערת גב כף היד
  • טיפולי עיבוי שפתיים
  • טיפול בנגעי עור
  • התאמה לטיפול גם באזור המחשוף
  • מכשיר אמין, נוח לתפעול, בפיתוח וייצור כחול-לבן
  • מכשיר קוסמטי באישור FDA ו-CE ועוד… מהתקנים המחמירים בעולם
  • המפעל עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיזו

  על טכנולוגיית ה-RF

  בי יאנג B Young, מכשיר טיפולי אנטי אייג’ינג בטכנולוגיית RF, משדר גלי רדיו בתדר רציף ומסונן אל הדרמיס, השכבה העמוקה בעור, בכדי לחמם אותה ולעודד את הגוף לייצר באופן טבעי יותר קולגן (החלבון המספק נפח ומיצוק לעור) ואלסטין (חלבון האחראי לאלסטיות של העור). גלי הרדיו גם מחדשים תאי שריר ורקמה, וממיס שומנים רכים.

  כל אלו ביחד מבטיחים עור מוצק, מתוח וזוהר יותר, בעל מרקם יפה וצעיר יותר, אך במראה טבעי לחלוטין.

  לשימוש בגלי רדיו יש יתרונות רבים: הם בטיחותיים, אינם פוגעים בשכבה העליונה של העור, הטיפול אינו כואב ואינו כרוך בהזרקת חומרים לגוף, הטיפול נעים ומהיר, האפקט מרשים אך טבעי, ולא פחות חשוב – הוא ניתן ליישום גם על הצוואר, המחשוף וגב כף היד, ולטיפול בנגעי עור.

  וזה לא הכל: עיבוי שפתיים במכשיר B Young

   מד אופ רתמה את טכנולוגיית גלי הרדיו גם עבור ביצוע הטיפול המבוקש והפופולרי של עיבוי שפתיים, ללא הזרקה לשפתיים וללא חשש ממראה מנופח מדי ומלאכותי. במכשיר האנטי אייג’ינג B Young משולבות 2 ידיות נוספות המשלימות זו את פעולתה של רעותה עבור עיבוי שפתיים בלתי פולשני, המעניק לכם אפיק טיפול נוסף להציע ללקוחותיכם.

  הרמת עפעפיים, פתיחת העיניים וטיפול נקודתי בקמטים באזור העיניים כולל קמטי “רגלי הברווז” 

  באמצעות מכשיר ה B Young  הפופולרי אנו יכולים לטפל באזזור העדין של העיניים. אזור בו העור דק, ממהר להתקמט, ואם לא די בכך, צניחת העפעפיים וצניחת כל הזוית החיצונית של העין אינה מחמיאה לנו, ואנשים רבים בעולם היום מחפשים  פתרונות שונים ע”מ לטפל בקמטים שבאזור העין ובצניחה של העין והעפעפיים. באמצעות ידית הרינקלס שבמכשיר ה B Young אנו מעניקים תשומת לב לקמטים ולקמטוטים הללו, מעניקים להם נפח בחזרה. גם לאזור זה אנו נותנים בוסט של עדוד ייצור קולוגן ואלסטין, ומטפלים בעדינות בצניחת העין ובצניחת העפעפיים, ומשווים לעיניים מראה קורן, זוהר וצעיר הרבה יותר. 

  טיפולי הצערת כפות הידיים

  במשך שנים של התקדמות בתחום הקוסמטיקה והאנטי אייג’ינג, הוזנח האזור של גב כף היד, הסובל גם הוא מקמטוט ואיבוד נפח ואלסטיות העור. מכשיר האנטי אייג’ינג B Young משיב את העלומים גם לאזור זה בעזרת גלי הרדיו – בכדי שכפות הידיים כבר לא יסגירו את גילכם. 

  B Young – למראה צעיר, טבעי וזוהר, מעור הפנים ועד גב כף היד.

  לפרטים נוספים אודו מכשירי אנטי אייג’ינג מבית מד אופ, צרו עמנו קשר דרך האתר, או חייגו: 09-7493161


  Call Now Button דילוג לתוכן