• איך להגשים את החלום? הסרת שיער בלייזר עם מד-אופ אסתטיק

  עכשיו, כשהטמפרטורות בחוץ הולכות ומטפסות, הקיץ ממשמש ובא ומזכיר לנו כמה כיף להיות ללא שיערות וללא דאגות.

  אין כיף גדול מזה – להתחיל את הקיץ, ללכת לים מתי שרק מתחשק, הכי ספונטני שרק אפשר. ללכת לשחות, להוריד את החולצה הארוכה ולהשאר בגופיה סתם כי מתחמם.

  איזה כיף, שלא צריך לגלח או לעשות שעווה מראש ופשוט לעשות מה שבא לנו. קנית חצאית חדשה? אפשר פשוט לצאת איתה מהחנות. הרגליים חלקות, מבריקות ונעימות. לא צריך לוותר על כלום, לא צריך להסתיר שום דבר. פשוט להיות את.

  שיער לא רצוי צומח במשך כל עונות השנה, והגיע הזמן להתמודד עם המשימה המאתגרת ולשים לו סוף!

  מכירות את הקוצים ברגליים ובמפשעות? כמה זה מתסכל להעביר יד ולגלות “אוף, שוב צריך לגלח”, ויותר מזה, כמה מתסכלות השערות שרואים אפילו מתחת לעור עוד לפני שהן הוציאו את הראש החוצה?

  מכירות את הפצעים והשערות התת עוריות שאחרי טיפול בשעווה? שלא לדבר על הכאב שבהוצאתן.

  די. נמאס מהשערות האלה

  וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

  חברת מד-אופ אסתטיק, בעלת וותק של מעל 32 שנות מחקר ופיתוח וייצור מקומי כחול לבן, מציעה מכשור מתקדם במיוחד להסרת שיער בלייזר המיועד למכוני קוסמטיקה, למכוני אסתטיקה פרא רפואית ולקוסמטיקאיות פרטיות. כמו כן, אפילו לצרכניות והצרכנים הפרטיים, אותם אלה שמשוגעים ליופי ולאסתטיקה מושלמת, הם יכולים להתאים.

  מנפצים מיתוסים במד-אופ אסתטיק

  מי כמוכם יודע שתחום הסרת השיער בלייזר מבלבל ועמוס מידע מיותר. נוסף על כך, מדובר בהוצאה משמעותית ולא קטנה, שמטרתה לשרת את הלקוח לטווח הארו,  לכן אנחנו כאן בחברת מד-אופ אסתטיק מציעים את המכשור המוביל ביותר. אמינות ועדינות, בתוספת שימוש קל וידידותי במכשירי לייזר להסרת שיער למכירה

  המכשירים המתקדמים שלנו להסרת שיער בלייזר מנפצים כמה מיתוסים שנהוג לחשוב עליהם בנוגע להסרת שיער.

  קודם כל, להבדיל ממכשירים אחרים, המכשור שלנו מאפשר להסיר גם שיער דק ואף פלומתי. הטכנולוגיות שלנו, פרי ניסיון של יותר מ-32 שנות מחקר, מאפשרות לייצר מכשור הסרת שיער בלייזר מותאם לשיער פלומתי אפילו מתחילת הטיפול וגם כזה שמשתנה לשיער פלומתי יותר לאחר מספר טיפולים, כפי שקורה הרבה בעת תהליך טיפולי כזה. פעמים רבות יאמרו לכם שכאן עוצרים, ואין אפשרות להסיר שיער דק כל כך. אבל לא כך אצלנו.

  מיתוס נוסף קשור בצבע העור וצבע השערה. נהוג לחשוב שבעלות עור כהה אינן מתאימות להליך הוצאת שיער בלייזר. אך זה לא נכון. הטכנולוגיה החדשנית של מכשירי הסרת השיער בלייזר של חברת מד-אופ אסתטיק  מתאימה לרוב גווני העור בישראל ומאפשרת להן ולהם לעבור את הטיפולים בהצלחה מסחררת.

   למי אנחנו מתאימים?

  האם יש לך מכון ספא? הוסיפי טיפולי הסרת שיעור בלייזר מהמתקדמים בעולם כמו מכשיר להסרת שיער  IPLשלנו.

  .

  האם בבעלותך מכון קוסמטיקה?

  העניקי למטופלים והמטופלות שלך את הטכנולוגיה המובילה להסרת שיער בלייזר לצמיתות עם מכשור קוסמטי מתקדם ומכשור להסרת שיער

   

  עובדת בסלון יופי?

  הציעי את המכונות להסרת שיער בלייזר המתקדמות שלנו כדרך מושלמת להסרת שיער ללקוחותיכם.

  מד-אופ אסתטיק – רעננות, יופי, חדשנות. מבפנים ומבחוץ!


  Call Now Button דילוג לתוכן