• עיבוי שפתיים

  עיבוי שפתיים – איך להשיג שפתיים עבות וחושניות בטכנולוגיה מתקדמת? במד אופ אסתטיק!

  בלי כאבים, בלי פולשנות. רק יופי (של תוצאות)

  כמו אנג’לינה, רק בלי הכאב

  כמה מילים נכתבו על השפתיים החושניות של אנג’לינה ג’ולי, על הקו המשורטט סביב שפתייה העבות של קים קרדשיאן, ועל השפתיים הסקסיות של כל הכוכבות הזוהרות על שטיחים האדומים שמביטות בנו בסטורי ובפייסבוק וכולנו רק חולמות להראות כמותן?

  כבר שנים שזה אפשרי, אבל עד היום היית צריכה להתאפר בצורה מאוד מסוימת או לעבור טיפולים פולשניים שכוללים מחטים, מילויים, וכללו סכנות של זיהומים, שיתוקים ועוד אינספור מקרים של טיפולי יופי שהשתבשו משום שנעשו במכוני יופי ואסתטיקה ובוצעו בידיים לא אמינות ולא מקצועיות מספיק שעליהם אנו שומעים בחדשות.

  אז אם אתן כמונו, לא בעניין של מסיבות בוטוקס

  קוסמטיקאיות? בעלות מכוני קוסמטיקה? בעלות מכוני יופי? משוגעות על יופי טיפוח? אתן מוזמנות להצטרף למהפיכה העתידנית של מד-אופ אסתטיק.

  היום יותר ויותר נשים מחפשות פתרונות לטיפולים אסתטיים לגוף ולפנים ורוצות לבחור בעצמן את המראה הנכון עבורן. וגם אם הטבע לא עשה את העבודה המושלמת, באה הטכנולוגיה פרי פיתוח ישראלי של חברת מד-אופ אסתטיק ומציעה פתרון מושלם בדרך לעיבוי השפתיים שכל כך רציתן.

  לנו הפתרון המושלם

  • הזרקות? לא
  • טיפול פולשני? ממש לא
  • החדרה? לא אצלנו
  • סכנת זיהום? אין סיכוי
  • הרעלה, אלרגיות? מה פתאום

  סכנה של חומרים כימיים המתחזים לחומרים טבעיים? אל דאגה. לא אצלנו

  אצלנו תמצאו פיתוח וייצור ישראלי בלעדי של טיפול נקודתי בקמטים והתפחה ועיבוי שפתיים, טיפול בגלי רדיו RF ממוקד. אם את עוסקת בטיפולי יופי וטיפוח, או קוסמטיקאית או עוסקת באסתטיקה פרה רפואית את מוזמנת להציע ללקוחות שלך את הפלא החדש שלנו.

  שפתיים עבות ללא מחטים – החלום אפשרי

  אם אתן אוהבות את מראה השפתיים החושניות, המלאות, והבשרניות, אך נרתעות (ובצדק) ממחטים, וחומרי מילוי שטיבם לא ידוע?

  לחברת מד-אופ אסתטיק פתרון חדשני במיוחד. מדובר במילוי שפתיים ללא חומרי מילוי. ללא צורך במחטים והזרקות. אצלנו כבר בטיפול הראשון יחושו המטופלים בשינוי משמעותי במראה ובהרגשה

  התפחת השפתיים של חברת מד אופ אסתטיק נעשית בעזרת שידור גלי רדיו. זהו טיפול חיצוני בעוצמת גלי RF שמותאמת לכל מטופל באשר הוא, ומבוצעת באמצעות ידית יעודית לאיזור העדין של שפתי המטופל או המטופלת.

  הטיפול מאפשר עיצוב ותיחום השפה באופן סימטרי ומדויק, לקבלת מראה טבעי. להשגת תוצאה אופטימלית, נדרשת סדרה של 4-5 טיפולים, שמבוצעים כל חודשיים-שלושה. אורך הטיפול  הינו כ- 10 דקות, והמראה נשמר בין 3-7 חודשים, תלוי בגנטיקה של המטופל.

  הטיפול מתבצע אצל קוסמטיקאיות מורשות!

  מד אופ אסתטיק – מייצרים יופי. של תוצאות!

  מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר: ☎  09-7493161


  Call Now Button דילוג לתוכן