• Twinlight RF Wrinkles – מכשיר להעלמת קמטים, עיצוב ומיצוק

   

  Radio frequency  & Wrinkles R.F Twinlight

  מכשיר הטווינלייט R.F הוא מכשיר אנטי אייג’ינג שפועל בטכנולוגיית גלי רדיו.

  כולנו רוצים לעכב  את תהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף, כולנו נמצאים במרוץ מתמיד בחיפוש אחר מעיין הנעורים במטרה להיראות  צעירים לנצח. כל אחד מאתנו מתבגר בקצב שונה, כל גוף מושפע אחרת מבחינה הורמונלית, פיזיולוגית, אורח החיים שהאדם מנהל, נזקי העישון, תזונה , עדתיות וכיוצא בזה. בטיפול אנטי אייג’ינג RF  מבית מד אופ כל מטופלת מגיעה לריווי ייצור הקולגן אשר בשילוב עם האלסטין המצוי בגופנו משפר באופן ניכר את מראה העור ומעכב את תהליך ההזדקנות הטבעית של הגוף.

  אז מה בעצם המטרות של מכשיר להעלמת קמטים, עיצוב ומיצוק?

  הצערת העור ללא החדרת רעלנים לגוף,  No surgical face lift ,מילוי קמטי גיל, הרמת הטונוס, עיסוי למפתי, מיצוק, חיטוב, העלמת סימני מתיחה, העלמת סימני צלוליט, הצרת היקפים, המסת שומנים רכים, המרצת הדם והכל בפעולה אחת.

  מכשיר הטווינלייט RF  בעל ארבע ידיות:

  ידית  TWINLIGHT לטיפול ברקמה דקה לאזור פלג הגוף העליון, מילוי קמטים, הצערת העור,  הרמת הטונוס, המרצת הדם, עיצוב וחיזוק שרירי החזה והזרועות.
  ידית  MONOPOLAR – לטיפול מאסיבי יותר בעל יכולת החדרה עמוקה יותר של גלי רדיו לרקמה אשר מטרתו לטפל באזורי הגוף התחתון, העלמת סימני מתיחה, טיפול בעור רפוי לחיטוב והצרת ההיקף, העלמת סימני צלוליט להחלקת העור, עיסוי לימפתי המסת שומנים רכים והמרצת הדם.

  למכשיר ה TWINLIGHT RF פיתוח חדשני מבית מד אופ אסתטיק שנועד לטפל בקמטים עמוקים יותר על גבי העור.
  ידית לטיפול בקמטים – Wrinkles treatment handle

  פיתוח חדש מאת טובי המוחות בתחום האסתטי לטכנולוגית ה Radio frequency) ) RF , גלי הרדיו מבית מד אופ אסתטיק .אנו גאים להציג את ידית ה  Wrinkles הפועלת להעלמת קמטים עמוקים, חריצים וסדקים בעור הפנים, ללא הזרקות, ללא טיפולים פולשניים וללא כאב .רבים האנשים המחפשים פתרונות טבעיים למניעת תהליך ההזדקנות ולהעלמת הקמטים, עכשיו בעזרת טכנולוגית ה Wrinkles , בפיתוח בלעדי של מד אופ כמפתח טכנולוגיה ויצרן ישראלי, יש דרך טבעית ומעולה לשמור על עור פנים חלק ורענן, ללא התערבות כירורגית ובעלת תוצאות שישאירו את המטופלת פעורת פה.

  ידית ה Wrinkles מושלמת גם לטיפול תיחום ועיבוי שפתיים – אפקט של מילוי שפתיים.

  התפחת שפתיים:
  לטיפולי התפתחת שפתיים סיבות מגוונות החל מאנשים בעלי שפה דקה או כזו שכלל לא נראית וכלה במענה למשהו שהחל כאופנה לפני מעל עשור וחצי ומאז השתרש. אנשים רבים, ובעיקר נשים מבקשים שפתיים בעלות מראה מלא יותר ובשרני. יש כאלו המבקשים ממש שפתיים חושניות. בעזרת שידור גלי רדיו (RF) בעוצמה ספציפית ובאמצעות ידית ייעודית לטיפול באזור עדין זה, אנו מקנים את התוצאה הרצויה. הטיפול הנו חיצוני לחלוטין, ללא כל חדירה לעור או לשפה, ללא החדרת רעלנים, חומצות הילרוניות, שומן או בוטוקס. אין חשש מאלרגיות, מחומר שפג תוקפו או אוחסן בתנאים לא נאותים, אין חשש מעיוות, דלקות או קשיות השפה ואיבוד תחושה. להשגת תוצאות מיטביות יש לעבור סדרה של כ- 4-5 טיפולים, משך טיפול בודד כ-10–12 דקות. ע”מ שתוצאות הטיפול תשמרנה לאורך זמן מומלץ להגיע אחת ל-2.5-3 לטיפול תחזוקה בודד. ללא טיפול תחזוקה זה השפעת הטיפול תהיה בין 3-7 חודשים. באמצעות טיפול התפחת שפתיים ייעודי זה יש לנו שליטה מלאה לעיצוב ותיחום השפה באופן סימטרי ומדוייק, מראה טבעי והמנעות מתופעות לוואי בלתי רצויות.

  ידית מלקטת – טכנולוגיה חדשנית וייחודית בפיתוח בלעדי מבית מד-אופ, מלקטת הפועלת ב RF ללא הפרעות תדר. להסרת ספיחי עור וכל סוגי היבלות הויראליות. טיפול מהיר מאד, ללא סימנים, ללא דימום וללא תופעות לוואי. החום המועבר לבסיס הנגע גורם להקרשתו ולחסימת הזנתו.

  אז מהי בעצם מטרת ידית ה Wrinkles?

  הטכנולוגיה החדשה מבית מד אופ אסתטיק נועדה לספק פתרון טבעי ותחליף להתערבות חיצונית ולהזרקת רעלנים לעור הפנים אשר לרוב גורמים לתופעות לוואי, למראה פלסטי ובמקרים מסוימים אף לעיוות בתווי הפנים.
  טכנולוגיית ה (קמטים)Wrinkles RF נועדה להאיץ את פעילותו הטבעית של הגוף ולייצר קולגן אשר בשילוב עם האלסטין בגופנו אחראי על מניעת הזדקנות העור, על חוזקו ועל גמישותו.
  ע”י החדרה של גלי הרדיו לרקמה באופן מדויק ונקודתי בעזרת ידית ה(קמטים)  Wrinkles, אנו משבחים את מראה העור ישירות בתוך הקמט ובפעולה קצרה אנו עדים לתוצאות מדהימות במראה העור החל מהטיפול הראשון.
  הקמט נמתח, מתמלא ומטשטש עד להיעלמותו בתום סדרת הטיפולים בהליך נעים הן למטפלת והן למטופלת.

  בשילוב עם ידיות הטווינלייט והמונופולר , אנו מקבלים תוצאה מדהימה, אסתטית וטבעית שתמקם אותך ואת הקליניקה שלך בפסגת הטכנולוגיה והמקצועיות.
  הידיות משלבות טיפול גם ברקמה החיצונית ע”י אור ליניארי ודיודות לייזר הרך, אלו למעשה מגבירות את המטבוליזם של התא ומשמשות לצורך האצת ההליכים לריפוי, החלמה והרגעת העור תוך כדי הטיפול.
  האנרגיה המועברת באמצעות דיודות הלייזר הרך והאור הליניארי מעודדת חלוקה של התאים הסמוכים ובכך מאיצה את בניית הרקמה החדשה למראה עור צעיר, זוהר ורענן.

  מעלות ויתרונות:

  • קל ונוח לתפעול.
  • ידית שנותנת מענה גם להסרת קופרוז (נימי דם) ונגעים בעור.
  • טיפול קצר, אפקטיבי ונטול כאב.
  • תוצאות מדהימות החל מהטיפול הראשון.
  • שביעות רצון הן מהמטפלות והן מהמטופלות על השימוש במחט ה .Wrinkles

   

   

   מעוניינים לשמוע עוד ? חייגו אלינו ל 09-7493161
  או מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר
  Quotation לקבלת הצעת מחיר

   

   

   

   מעוניינים לשמוע עוד ? חייגו אלינו ל 09-7493161
  או מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר
  Quotation לקבלת הצעת מחיר

   

   

  Summary
  product image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  5 based on 5 votes
  Brand Name
  מד-אופ
  Product Name
  Twinlight RF Wrinkles - מכשיר לעיצוב, מיצוק והעלמת קמטים
  Call Now Button דילוג לתוכן