• מכשיר הטווין לייט US פוקוס

  מכשיר אולטרסאונד US משולב מכשיר RF לטיפולי אנטי אייגינגעוצמות אדירות. פוקוס מוחלט: מכשיר הטווין לייט US פוקוס

  חברת מד אופ אסתטיק לא מספיקה לעדכן את קטלוג המוצרים שלה בקצב הוצאת המכשירים פרי ייצורה ופיתוחה. המכשיר הרביעי, החותם את סדרת מכשירי הטויין לייט (בינתיים ….) הוא מכשיר הטווין לייט US פוקוס. כשמו כן הוא, בעל עוצמות ופוקוס אדירים. המכשיר משולב בטכנולוגיות אולטרא סאונד טיפוליות לשם השגת התוצאות האופטימליות ביותר. המכשיר משלב 8 ידיות והרבה יותר מכך – אופציות, שכן ישנן ידיות להן יותר מפונקציה אחת.

  כל כך הרבה במכשיר אחד

  אם את קוסמטיקאית, מטפלת פרה רפואית או בעלת מכון אסתטיקה או יופי, אנו מציעים לך להתקדם למכשיר הנפלא הזה. זהו מכשור מתקדם לקוסמטיקאיות ומכוני יופי. ראשית קיימת בו טכנולוגיית אולטרא סאונד העובדת בצורה יותר אגרסיבית הן על תוצאות אנטי אייג’ינג באזור הפנים, והן להשגת אנטי אייג’ינג בגוף ע”י מיצוק, חיטוב, סילוק שומנים עיקשים כמו-גם סימנים מהריונות, לידות, דיאטות ועוד, בבד בבד עם הצרת הקפים.

  שילוב טכנולוגיות מנצח

  יש במכשיר שלנו שילוב מנצח של טכנולוגיות – האולטראסאונד חוצה מכשולים ועצמים שה RF אינו מסוגל להגיע ולטפל בהם. הטכנולוגיות פועלות באנרגיה גבוהה מאד ומבוקרת. באמצעות מערכת האולטראסונד העוצמתית ניתן לייצר סימטריה באזור הטיפול. המכשיר כולל את ידית הסקראבר הפועלת בשני כיוונים שונים: בצד אחד מבצעת ניקוי עמוק להכנה לפני ולאפקטיביות טיפול האנטי אייג’ינג, ובצידה השני הרי שהיא מסייעת להחדרת מוצרי הזנה עשירים ואיכותיים בסיום טיפול האנטי אייג’ינג, או כחלק מכל טיפול פנים אחר בו נדרשת הזנה אינטנסיבית ועמוקה. (זאת למרות שבקושי יש צורך בתוספות הזנה, כי תוצאות הטיפולים שלנו אפקטיביות כל כך).

  ירידה לפרטים הקטנים ביותר

  הקוסמטיקאיות שבינינו ודאי יודעות ורואות זאת כל יום. עם השנים מרקם העור שלנו משתנה לא רק ביובש, חוסר אלסטיות וגוון אפרפר, אלא גם בגידולי עור שונים, כגון סרחי עור מיותרים הצצים לפתע, יבלות וירליות ועוד. לשם כך במכשיר הטווין לייט US פוקוס הוספנו את ידית המלקטת באמצעותה אנו מסירים את כל אותם סרחי עור מיותרים ומשיבים את מחוגי הזמן לאחור.

  כמובן שגם במכשיר זה טיפולי RF כבדגמים הקודמים. במכשירי הטווין לייט RF רינקלס והטווין לייט US פוקוס ישנה טכנולוגית RF  נוספת ייעודית לקמטים וקמטוטים לשם השלמת טיפולי האנטי אייג’ינג ואותה פעולה של ליקוט וניקוי סופי של נגעים קטנים אך מצטברים אנו משיגים את האפקט הסופי. הרי הם אלו שמקנים לנו מראה אפרורי, עייף ומבוגר, לכן ישנה חשיבות רבה לטפל בקטן כבגדול. לא סתם נאמר “אלוהים נמצא בפרטים הקטנים”.

  הוקוס פוקוס

  באמצעות ידית הרינקלס אנו משדרים תדר RF ממוקד ספציפית לקמט, מצמצמים את עומקו או מעלימים אותו כליל. אנו עובדים על הקמטים שמסביב לשפתיים, קמטוטים שונים ואף קמטי הבעה! פלא נוסף שאנו מבצעים עם ידית הרינקלס המבוקשת הנו הרמת עפעפיים, וזהו המקום להבהיר ולהזכיר גם כאן כי גם הרמת העפעפיים מתבצעת עם ידית הרינקלס ללא כל חדירה, ובטיפול חיצוני בלבד!! באמצעות ידית הרינקלס, ובעזרת תוכנית ספציפית ייעודית אנו מקבלים אופציה לבצע טיפול של העלמה ומחיקה מיידית של נימי דם (קופרוז) שלרוב אף הם יוצאים או מתרבים ברבות השנים, עם הגיל. הלקוח מגיע עם קופרוז בפניו ויוצא בלעדיהן, ממש כמו במטה קסם. אותה ידית קסמים משולבת עם לייזר רך, המסייע להמרצה, לאיחוי וריפוי של הרקמה, של דלקות.

  אנטי אייג’ינג בשאיבה

  הידית השמינית של מכשיר הטווין לייט US פוקוס והפיתוח החם של מד-אופ היא ידית הסאקשן, שמתמקדת על אזור ספציפי כל פעם, לפי בחירת המטופל והמטפל. באמצעות ידית הסאקשן מחוללת הפלאים, אנו עושים טיפול אנטי אייג’ינג ייעודי גם לאזור השפתיים. אנו בעצם גורמים להתפחת השפתיים, כן ממש כך, אנו מבצעים בטיפול חיצוני עיבויי שפתיים למראה צעיר, חושני בשרני וסקסי. ידית זו הנה בעלת כל מעלות ידית הרינקלס ומשולבת בלייזר פלוס יכולת שאיבה ויניקה.

  אם כך, עדיין לא מאוחר להחזיר את נזקי הזמן לאחור. אנו כאן בשביל כל נשות ואנשי המקצוע המתעניינים בקוסמטיקה, בקוסמטיקה פרה רפואית ובטיפולי יופי. מקצוענות וחדשנות – עלינו. היופי – עליכן. 

  מד אופ אסתטיק – מייצרים יופי. של תוצאות

  מתעניינים? מחשפים מכשיר להסרת שיער או אנטיאייג’ינג?

  חפשו אותנו באינסטגרם: med_op

  32 שנים של פיתוח ויצור טכנולוגיות מתקדמות לטיפולים אסתטיים, הסרת שיער ואנטי אייגינג ומענה קליני בתחום האסתטיקה 09-7493161


  Call Now Button דילוג לתוכן