• אודות

  מד - אופ אסתטיק דף אודות

   

  מד אופ חברתנו, מד-אופ אסתטיק טכנולוגיה מתמחה בפיתוח ויישום של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטיפולים האסתטיים.

  במשך 35 שנות פעילותה, צברה מד-אופ מאגר ידע עצום הן בתחום הטכני והקליני והן בצרכים ובדרישות של אנשי המקצוע המשתמשים בציוד. בזכות ידע חשוב זה, מד אופ מספקת ללקוחותיה מכשור מקצועי ואיכותי המאפשר לעוסקים המקצועיים להעניק טיפולים יעילים, נוחים ובטוחים יותר ולקהל הצרכנים את האפשרות ליהנות מתוצאות מעולות בזמני טיפול קצרים.

  מכשירים מתוצרתנו משרתים נאמנה מכוני יופי ואסתטיקאים בארץ ובעולם.

  מד-אופ פיתחה את טכנולוגית הפולסים המהירים להסרת שיער ואת שיטת ה NCPL™ , שיטת טיפול להסרת שיער ללא ג’ל וללא מגע. לראשי הטיפול, העשויים מחומר קרמי מיוחד, בתכניות הסרת השיער פתחי טיפול בגדלים שונים בין 2 סמ”ר לטיפולים במקומות קטנים ואינטימיים ועד גודל ענק של 24 סמ”ר לשטחים גדולים כמו גב ורגליים. פיתוחים אלו כמו גם אחרים מאפשרים טיפולים אולטרה מהירים בעלויות נמוכות ביותר ומאפשרים רווחים מעולים למכון ושביעות רצון מהתוצאות ללקוחות.

  שילוב של מספר טכנולוגיות במכשיר אחד נותן את האפשרות למכונים קטנים כגדולים להרחיב את תחום העיסוק ולשלב הסרת שיער ותכניות טיפול של הבזקי אור יחד עם טיפולי מיצוק עור והצערה על ידי גלי רדיו RF.

  מד אופ גאה להיות חברה ישראלית, 100% כחול לבן והיא איתנה במחויבותה להמשיך ולהביא מוצרים חדשים למגזר. מד-אופ משקיעה מאמצים מתמידים ומשאבים רבים בהמשך תהליך המחקר והפיתוח. יחד עם המשך טיפוח הקשר עם לקוחותיה. מד-אופ מחזקת את נוכחותה בשווקים הקיימים בארץ ובעולם ופועלת להשתלב ולהרחיב את פעילותה בשווקים חדשים ומתפתחים.

  מד-אופ בתקשורת

   

   

  Call Now Button דילוג לתוכן